Як правильно орендувати офіс?

22.04.2013

У більшості людей, які починають займатися бізнесом, рано чи пізно виникає проблема з орендою офісу. А щоб правильно орендувати офіс потрібно ознайомитися з деякими чинниками та відповісти на питання, які будуть впливати на цей вибір. Вони перераховані нижче.

  1. Врахуйте,  які події будуть відбуватися у вашому офісі. Це буде тільки офісна робота? Чи буде  прийом відвідувачів? А може це буде і те, і друге?
  2. Скільки людей будуть працювати у вас в офісі? Чи передбачається з часом збільшення персоналу? Чи будуть ваші співробітники працювати з відвідувачами?
  3. Яка площа для цього вам потрібна? Чи буде для співробітників зона відпочинку або кухня?
  4. Ключовим же питанням при правильній оренді офісу буде місце його розташування. А з цим пов`язане й питання ціни, що для ділової людини дуже важливо. Наприклад, ви схочете орендувати офіс недалеко від Червоної Площі. Безумовно, це буде престижно! Але треба врахувати, що, по-перше, такий варіант не дуже вигідний, тому що цей район недоступний для автотранспорту. А по-друге й ціни, враховуючи нестачу офісних площ в цьому престижному районі, дуже високі.

Тому потрібно звернути увагу на зручні приміщення для офісу трохи віддалені від центру. Наприклад, розташовані недалеко від Садового кільця.

А якщо у вашому офісі не буде роботи з відвідувачами, то можна розглянути  варіант з орендою офісу й десь у спальному районі.

Враховуючи вищеназвані чинники, як розумний варіант буде оренда офісу за такими параметрами:

-         за платню по середній орендній ставці;

-         з усіма видами телефонного та Інтернет зв`язку;

-         у місці, заздалегідь вибраному вами;

-         з зручними підїздами до орендованого офісу.

А коли ви вже визначилися зі своїми вимогами до офісу, то відповідно завжди зможете їх відкоригувати, враховуючи ринкові реалії.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами