Як правильно вибрати нерухомість під офіс?

02.12.2013

Одним з важливих умов для успішного ведення бізнесу є правильний вибір приміщення під магазин, офіс або склад. Від цього залежить не тільки комфорт і працездатність співробітників, а й створення позитивного іміджу вашої компанії. Якщо мостовий кран або відсутність зручної стоянки за воротами складу готової продукції нікого не бентежить, то для приміщення під магазин це може обернутися збитками або навіть крахом. Те ж саме можна сказати і про офісне приміщення, яке обов’язково має відповідати всім вимогам сучасного ведення бізнесу.

Критерії вибору приміщення під офіс

Акуратний офіс в хорошому районі міста з зручною парковкою, безсумнівно, буде кращим придбанням, ніж напівпідвальне приміщення без ремонту на околиці і мостовий кран за вікном. На що ще потрібно звернути увагу при купівлі або укладанні договору на оренду?

Площа приміщення. Просторий і світлий офіс – це завжди добре для співробітників, відвідувачів і постійних клієнтів, але далеко не завжди вигідно для вас. Надлишки площі означають збільшення витрат на оренду або купівлю. Площа повинна бути оптимальною, щоб було комфортно працювати, дотримувалися санітарні норми, залишалося місце для оргтехніки. Але необґрунтовано її збільшувати теж не варто – вартість оренди може просто «з’їсти» великий шматок вашого прибутку.

Розміщення. Зовсім неважливо, продаєте ви китайські автокрани, металоконструкції або постільну білизну – офіс повинен розташовуватися не в районі складу готової продукції десь у глибині двору або далеко від центру. Бажано, щоб він знаходився на першій лінії будинків, недалеко від головних вулиць або в центрі міста. Це приверне більше відвідувачів, тому що офіс компанії буде просто знайти. А вивіска на жвавій центральній вулиці буде служити ще й додатковою рекламою.

Наявність інфраструктури. Обов’язково зверніть увагу на стан під’їзних шляхів і наявність парковки, якщо не прямо перед входом, то в декількох кроках від нього. Вона може бути невелика, але створить додаткові зручності клієнтам. Усередині офісу повинні бути в повному порядку всі інженерні системи, обов’язково наявність телефонного зв’язку та підключення до мережі Інтернет. У приміщенні має бути зроблений ремонт, не обов’язково дорогий, але акуратний.

Це тільки базові критерії, на яких слід зробити акцент. Для компаній, що продають будинки з бруса або китайські автокрани, предмети гігієни або програмне забезпечення цей список обов’язково доповнюється. Адже кожен господар підбирає приміщення саме під потреби своєї компанії, враховуючи її специфіку, режим роботи, кількість персоналу та інші нюанси.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами