Як розрахувати суму грошей, необхідну на купівлю квартири точніше?

01.04.2013

купівля квартириРозрахувати грамотно свій бюджет – це одне з найголовніших завдань людини, перед якою стоїть мета придбання нової нерухомості. Отримати гідне житло за відносно невелику вартість – це реально, якщо ви будете грамотно ставити розцінки на свою квартиру, що продається і на ту, яку ви б хотіли купити. Дуже часто саме в цьому багато покупців нерухомості роблять найголовнішу помилку.

Ви розглядаєте нові квартири на сайтах оголошень? Тоді ви напевно видаєте бажане за дійсне. Це проявляється в тому, що багато потенційних покупців розглядають найдешевші пропозиції для покупки, а потім визначають, що їх досить багато, і можна не переживати за високу вартість житла. Насправді, це зовсім не так. Таких пропозицій мало, а якщо і є, то в більшості варіантів криється якийсь підступ. У той же час, якби ви розглядали цікаві ідеї, для того щоб продати нерухомість, то шукали б максимальну вартість, а потім переконалися б, що і таких пропозицій нібито досить багато. Насправді і те, і інше в корені невірно і веде до споконвічно неправильного розрахунку.

Ще один підступ у правильному визначенні вартості житла полягає в тому, що воно не завжди передбачає врахування собівартості. Мова тут не лише про те, щоб додати деяку вартість на ремонт купленої квартири чи будинку. У більшості випадків ви не зможете вгадати навіть вартість послуг того агентства, яке займається оформленням документів. А його допомога буде потрібна обов’язково. Причина в тому, що часом навіть досвідчені юристи можуть допускати помилки, а якщо ви людина, яка не має фахової юридичної освіти, то вони можуть обійтися вам досить дорого в процесі придбання нової нерухомості. Як правило, вартість обслуговування і супроводження оформлення документів від агентства обходиться приблизно в 3-5% від вартості самого об’єкта, який продається на території вашого міста.

Ще один вид непередбачених витрат – це різні податкові штрафи, відрахування і так далі. Вони можуть стягуватися з вас, якщо квартира, що продається належить вам менше трьох років. При цьому сума буде досить значною. Вона може складати 5%. Передбачте цей момент, щоб не втратити зайві гроші у подальшому.

Схожі публікації:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами