Як самостійно вдало зняти квартиру?

11.11.2013

Оренда квартири без посередниківВласне житло – це не завжди так просто, як хотілося б. У більшості випадків на перший час, а іноді і на тривалий термін, наймана квартира стає рідним домом.

В даний час попит на оренду квартир значно нижчий, ніж пропозиція. Пов’язане це з тим, що, знімаючи квартиру через агентство, обов’язковою виплатою є комісія у 50% або 100% розміру від місячної виплати за оренду. Часто ця причина стає приводом відмовитися від бажаного варіанту. У таких випадках на допомогу приходить самостійність, тобто пошук квартири під оренду без посередника. Як це зробити правильно, і щоб не опинитися вигнаним з квартири відразу або через кілька днів після заселення?

У першу чергу вам доведеться активно шукати. Походіть по дворах тих будинків, які вам сподобалися і де б ви хотіли жити. Розклейте оголошення на під’їздах і зупинках недалеко від них. Поспілкуйтеся з бабусями біля під’їздів. Бабусі – це завжди цінна інформація. Дізнайтеся у друзів, може у них є інформація про квартири, що здаються. В оголошенні, обов’язково вкажіть, що «посередникам не турбувати», щоб захистити себе від настирливості ріелторів з питань найму квартири.

Зайдіть на спеціалізовані сайти, які пропонують знімні квартири, сортуючи їх за цінами, районами і т.д.

Вивчіть обов’язково ціни на ринку нерухомості з оренди квартир потрібного вам розміру. Щоб потім не кусати собі лікті через те, що дуже дорого зняли квартиру.

Коли усну угоду з господарем квартири досягнуто, визначена остаточна ціна оренди, вами перевірено документи на квартиру і паспорт господаря, то все сказане має бути оформлене у письмовому вигляді. Таким чином, заключним етапом стає складання договору найму. Зразки договору легко знайти в інтернеті або спеціальній літературі.

Добре, якщо цей договір буде завірений нотаріально, але у випадку з орендою квартири, це трапляється досить рідко і то, за бажанням господаря. У договорі обов’язкові підписи всіх власників квартири, які підтверджують, що вони не заперечують проти здачі квартири іншим людям, і всі мають право на проживання на даній житловій площі.

Дізнатися про кількість людей, прописаних у квартирі, можна з виписки будинкової книги, яку господар на ваше прохання може взяти в паспортному столі. Знайте також, що у випадках з орендою квартири може статися таке шахрайство: квартиронаймач орендує квартиру на невеликий термін і передає її вам в якості орендованого житла, нібито, як справжній власник.

А потім, взявши суму за кілька місяців вперед, зникає. Щоб цього уникнути, потрібно уважно звіряти паспортні дані з даними, які занесені до договору про власність.

Шахраї – це не рідкість на ринку нерухомості. Але трапляється і так, що, не перевіривши ні єдиного документа, ви вдало і на тривалий термін обзаведетеся житлом. Іноді потрібно людям довіряти.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами