Як шукати дешеві готелі?

14.01.2013

дешеві готеліЯкщо в один прекрасний ранок, прокинувшись в хостелі, ви зрозуміли, що ліжко вже не рятує від безсоння, значить ви просто втомилися від хостелів. Варіант з викупом всіх ліжок у кімнаті не підійде: дорого і дуже сердито, а ось дешевий, але при цьому хороший готель – якраз те, що потрібно. В Україні є багато недорогих готелів, при цьому мова йде не стільки про столицю, скільки про регіони.

На сьогоднішній день стабільно працює кілька десятків систем бронювання готелів. Фізично ви не зможете перевірити їх всі, а для того, щоб забронювати дешеве і якісне проживання, в ідеалі краще перевірити всі системи. Зараз поясню, чому.

Як готелі потрапляють в бази систем бронювання?

Для того, щоб покупці бачили готель в системі бронювання, готелю необхідно в ній зареєструватися. При цьому готелі-партнери платять системі в кращому випадку комісію з продажу, в гіршому – ще реєстраційні внески і різні фіксовані платежі. У підсумку більшість готелів реєструються або в найбільш розкручених системах бронювання (не випадково кінцеві ціни для користувачів в них досить високі), або в менш відомих системах, де комісійні платежі мінімальні, але системи при цьому менш відомі.

У результаті для того, щоб знайти дешеве проживання, нам потрібно перевірити як мінімум 3-5 систем. А це означає, що дорогоцінний час ми витратимо на набирання даних і вивчення інтерфейсу кожної з систем.

Яку роль виконують метапошукові системи бронювання?

І тут на допомогу приходять метапошукові системи, які шукають готелі відразу за декількома системами бронювання. По суті ви порівнюєте ціни на готелі в різних системах і, встановивши сортування по ціні, вибираєте самі дешеві.

Спробуйте порівняти ціни на готелі в Парижі в HotelResearch.ru (дочірній проект відомого пошуковика авіаквитків AviaSales.ru) і в HRS.com. З вірогідністю в 99% метапошуковик HotelResearch.ru покаже меншу ціну і більшу кількість готелів.

Принадність метапошуку в тому і полягає, що ви гарантовано за один клік отримуєте об’єктивну інформацію. Звичайно, використання метапошуковика не вирішує за вас проблему вибору конкретного готелю, не звільняє вас від перегляду фотографій та читання відгуків туристів. Але зате метапошуковик готелів з імовірністю 99% допоможе вам знайти найкращі ціни, які тільки є в інтернеті.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами