Як вибрати ідеальну квартиру?! Поради експертів

06.11.2011

Вибір, а згодом , повинні визначати раціональні чинники, в першу чергу, а емоційні – лише в другу.

Директор компанії «БілдГруппМенеджмент» Інна Бречко разом з фахівцем ринку нерухомості Київської області Галиною Черненко дають поради, які допоможуть зорієнтуватися майбутньому покупцеві і дійсно купити хороше житло в новобудові.

 

 

«Золоті» правила вибору нерухомості:

1. Місце забудови – його не змінити

Якщо планування в квартирі ви в силах змінити, то місце розташування будинку ніколи. Уважно огляньте місцевість, на якій стоїть ваш потенційний будинок. Перегляньте новини у засобах масової інформації, поспілкуйтеся з фахівцями.

Нерідкі випадки, особливо в столиці, коли будинки зводять на «плаваючій» землі, тобто на місці течії підземних вод, поруч з ярами, на схилах з нестійкими породами землі (зсуви). Зміцнення фундаменту в даному випадку нічим не допоможе. Є преценденти забудови кварталів на місці промислових заводів, де до цих пір зберігаються відходи, що містять важкі метали та інші некорисні людському організму речовини, що викликають онкозахворювання. І навіть Піщаний пустир не є достатньо безпечним. Пилу і піску у вашому приміщенні буде хоч відбавляй. Будинок в низовині – підвищена вологість і т.д. Тому, вибираючи квартиру, як би вона вам не подобалася, ознайомтеся з усіма підводними каменями будинку, де вона розташована.

2. Оздоблення квартири

Може обійтися вам в дуже кругленьку суму, до чого ви, природно, не були готові. Уточніть, що буде в квартирі, яку ви купуєте, аж до таких нюансів, як стяжка на підлозі, виправлені стіни, нанесення штукатурки, склопакети, котел та ін.

3. З чого побудований будинок

Сучасні висотні будинки в столиці зводять виключно з монолітних залізобетонних конструкцій. Це дозволяє істотно скоротити терміни будівництва і відповідно витратну частину. Але фахівці зазначають, що залізо влітку нагрівається, а взимку охолоджується, значить, ми отримуємо типовий будинок часів 80-х, коли йшла масова забудова з метою надання безкоштовного житла всім громадянам.

Кращий матеріал для життя людини – це цегла, має високу міцність, метео-стійкістю, є чудовим провідником. Будинки відомі, як «сталінки», «хрущовки». Сьогодні теж будують з цегли, проте, далеко не всі.

4. Портфоліо, відгуки мешканців, форуми та документи

Дізнайтеся, які будинки ваш забудовник вже звів і обов’язково їх подивіться. Прочитайте всі форуми і «пробийте» активність компанії в мережі інтернет, інших джерелах. Поспілкуйтеся з мешканцями, чим більше ви опитаєте людей, тим краще. Тоді ви зможете сформувати єдину думку і вже від неї відштовхуватися у своїй оцінці ситуації. Також у вас буде можливість дізнатися про місце будівлі, як і, головне, довідатись про готовність документів на будинок. Надання документів про право власності на житло протягом року після закінчення будівництва будинку – це норма. Якщо ж забудовник затягує до двох і далі років, це вже привід для серйозного занепокоєння.

Нерідкі випадки, коли компанія звела десяток будинків, у них живуть люди, але прав власності на свої квартири вони не мають. А значить, фактично і юридично не мають права там жити, продати або розміняти. Для розуміння ризику – будь-якої хвилини всі мешканці дружно можуть опинитися на вулиці.

5. Інфраструктура

Зверніть увагу, як Ви і ваші діти будете «вибиратися» на роботу і на навчання. Ви чітко повинні розуміти і бачити прогрес у будівництві нової дороги, нового моста, гілки метро або її станції у напрямку до вашого будинку або житлового масиву.

Коли ви будете абсолютно задоволені всіма вищевказаними пунктами і впевнені в своєму правильному рішенні, тільки тоді вмикайте емоційну частину свідомості і насолоджуйтеся вибором поверху, метражу, виду з вікна, планування квартири і висоти будинку.

Схожі публікації:

Теги: , ,

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами