Як знайти офіс?

10.06.2013

Якщо ви є власником будь якої фірми, маленької, яка лише починає працювати, чи великої та солідної, яка вже давно працює, у вас, рано чи пізно, виникає питання – як знайти офіс для проведення своєї діяльності. Офісні приміщення потрібні завжди, як тільки на фірмі з`являються наймані працівники. Або ж коли, нарешті, ваші справи пішли вгору і у вас з`являється  необхідність розширювати виробництво, відділяти нові структурні підрозділи, організовувати дочірні фірми. В усіх цих випадках і виникає потреба в пошуку нових офісних приміщень.

Здавалося б, варіантів тут безліч, але традиційно вони розподіляються на дві групи.

До першої групи належать варіанти пошуку приміщення для офісу, як-то кажуть, «по знайомству». Бо у кожного з нас є родичі, друзі або й просто знайомі. А якщо врахувати, що і в кожного з них є своє таке ж коло, то стає зрозумілим, що інформація про пошук приміщення для офісу буде постійно розширюватися. Тому, якщо ви будете постійно стимулювати у різний спосіб цей пошук, то є вірогідність того, що ви врешті-решт вийдете на потрібну вам людину. А ось чи буде знайдений офіс підходящим для вас за розташуванням, площею та ціною – це вже, як-то кажуть, як повезе.

До другої групи належать варіанти пошуку приміщення для офісу, як-то кажуть, «за об`явою». Для цього потрібно написати оголошення, в якому зазначити параметри необхідного приміщення, цілі його використання, приблизний район місцезнаходження та інші параметри. А потім вже регулярно подавати такі оголошення в спеціалізованих виданнях, в Інтернеті на сайті Rieltor, місцевих газетах та дошках оголошень. Якщо така постійна рекламна компанія буде довготривалою, то рано чи пізно ви знайдете потрібне приміщення під офіс.

Однак слід пам’ятати, що такий варіант буде ефективним тільки для пошуку великих за площею приміщень. А пошук невеликих та середніх приміщень таким способом може виявитися й не дуже ефективним.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами