Як зняти квартиру без посередників: 11 порад

16.09.2013

Оренда квартири без посередниківОрендувати житло без посередників – завжди дешевше. Але й серед орендодавців можуть зустрітися шахраї. Щоб без посередників і при цьому не мати проблем, дотримуйтеся нижченаведених порад:

Порада 1. Не бійтеся знімати житло без посередників. Якраз завдяки посередникам і збільшується число шахрайських випадків при здачі квартир.

Порада 2. Ніколи не звертайте уваги на занадто дешеві варіанти. Якщо квартира здається в половину або на третину дешевше, ніж ціни на ринку нерухомості, то без шахрайства тут явно не обійдеться.

Порада 3. Знайдіть саме оголошення без посередників. В Інтернеті існують спеціальні сайти, призначені для цього. А краще навчіться, при звернені за оголошенням, одразу питати, чи з власником квартири ви розмовляєте.

Порада 4. Щоб остаточно впевнитися в тому, що ви розмовляєте з власником житла, попрохайте орендодавця показати документи на квартиру. Якщо він і є власником, то проблем в цьому питанні не виникає. Якщо ж ні, то тут і починаються усілякі відмовки.

Порада 5. В укладенні договору найму ви зацікавлені не менше орендодавця. Тому обов’язково такий укладіть.

Порада 6. Коли будете віддавати за квартиру будь-які гроші обов’язкові візьміть розписку. Так надійніше!

Порада 7. При сплаті за квартиру притримуйтеся строків, обумовлених у договорі. На тривалий термін передоплату не робіть. Це може спонукати господарів до тиску на вас більше, ніж зазвичай.

Порада 8. Якщо після розмов по телефону ви виявили розбіжності при огляді квартири, то будьте уважні. Можна очікувати, що господар і надалі зможе постійно підносити вам сюрпризи.

Порада 9. З господарем квартири відразу обговоріть за що і які суми ви будете платити. Якщо у вас домовленість платити за лічильниками, то відразу після заселення, і обов’язково в його присутності, запишіть усі ці показання: води, електроенергії, газу.

Порада 10. Перед заселенням перевірте, чи все необхідне є з того, про що було обумовлено. Це диван, деякі меблі (стіл, стільці) та якийсь мінімум кухонного посуду.

Порада 11. Зверніть увагу на прибудинкову територію і, особливо, на під’їзд. Якщо він запльований і є неприємний запах, то в цьому будинку не завжди вам буде житися спокійно та безпечно.

Якщо ви прислухаєтеся до цих порад, то без посередників зняти квартиру вам буде не проблематично.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами