Юридичні аспекти придбання нерухомості в Болгарії

16.06.2014

Болгарська нерухомістьНа сьогоднішній день придбання нерухомості в Болгарії є досить привабливою інвестицією для великої кількості громадян.

Болгарська нерухомість, яка знаходиться у привабливій туристичній зоні біля моря представляє непогане джерело постійного доходу, тому не просто швидко окупається, але і приносить прибуток. До того ж інфраструктура Болгарії продовжує розвиватися все більше наближається до справжнього європейського рівня незалежно від того – це квартири з видом на море в Бялі або будиночок у болгарській глибинці.

На 1-ий погляд, придбати в Болгарії нерухомість досить елементарно. Болгарське законодавство ніяк не звертає нерезидентам (фізичним та юридичним особам) купувати будівлі або житлоплощі на місцевості держави. Виконати покупку досить просто, для даного фізичній особі знадобиться засвідчує особу документ, а юридичній – установчі папери компанії. Але тут є деякі ліміти. Наприклад, якщо ви прийняли рішення придбати віллу, то необхідно відати, що в Болгарії заборонено продавати землю іноземним особам.

Юридичне ж особа, зареєстрована в Болгарії, самостійно від того, вважається резидентом її засновник або ні, має можливість спокійно придбати і віллу, і землю, на якій вона розташовується, і близький до неї ділянку. Це лімітування стосується і житлових будинків (за винятком тих, які розраховані на іноземного клієнта) – ви не зможете набувати квартиру з причини того, що будинок, в якому вона розташовується, стоїть на землі. І під будь-яку квартиру в наданому випадку укріплена своя квадратура, звичайний розмір якої, як правило, становить близько 0.5 м.

Деякі виходять з сформувалася ситуації так: оформляють компанію, і дана компанія набуває нерухомість. При цьому в законодавстві ніяк не обумовлено, що компанія обов’язково повинна вести активність. Ще одним варіантом вважається укладання договору оренди ділянки землі, на якій стоїть нерухомість, на довгий термін.

Ще в Болгарії заборонено продавати лісу і землю іноземним городянам, що відноситься до сільськогосподарської землі і до ділянок під будівництво. Але незважаючи на все вищесказане в оренду дозволено брати будь-яку ділянку території у відсутності обмежень за обсягами. Найбільший термін оренди ніяк не встановлений, а малий становить 4 роки.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами