Здача в оренду квартир подобово – вигідний бізнес

06.01.2014

оренда квартирКвартири, зі зрозумілих причин, не є розкішшю. Це ж не тільки місце проживання господаря. Якщо у нього залишилася в спадок, або з якихось інших причин, додаткова житлоплоща, то вигоду можна отримати по-різному. Відразу продати або ж здавати в оренду. Оренда квартир при низьких зарплатах громадян досить часто приносить їм користь. Давно відомий метод здачі готових квартир на подобовий термін, як у готелях.

Але щоб задовольнити смак орендаря, потрібно, звичайно, постаратися. Лише тоді він по праву погодиться з тією ціною, яку ви призначили. Тому, слід знати деякі особливості підготовки квартири до прийому тимчасових постояльців.

Це цілком серйозне питання, оскільки по підбору квартир подобово сьогодні займаються кваліфіковані агентства, а не тільки приватники-аматори. Вони можуть запропонувати клієнтові зі списку різні цінові категорії пропозицій. Майже 40% квартир, що здаються в оренду, є добовими.

Ріелтерські контори дуже охоче займаються наданням послуг з такого виду оренди, оскільки попит і цінова категорія, разом узяті, високі і стабільні. Але, незважаючи на малу кількість добових житлових приміщень з низькою вартістю, їх дуже часто вибирають клієнти.

Компанія, навпаки, намагається запропонувати саму розкішну житлоплощу в зручному районі, переважно в центрі міста. Звичайно, це вийде набагато дорожче.

Побутова техніка, авторський дизайн приміщення – все входить у вартість оренди. Навіть квартира маленької площі, але вишукано оформлена, наприклад, в стилі студії, буде здаватись в оренду по вищій ціні.

Хоча, готелі беруть ще дорожче. Тому, приїжджі нерідко звертаються до приватників.

Якщо орендар бажає здавати подобово свої метри без допомоги агентств, то це буде набагато складніше. По-перше, за пристойну ціну важко знайти бажаючих, навіть якщо квартира обставлена, чиста і затишна. По-друге, розташовані в центральних районах поруч з кінотеатрами, пам’ятками, адміністративними територіями та шопінг-центрами повинні мати високу оплату, але звичайні люди будуть намагатися шукати, все-таки, те що дешевше. Чи треба заради цього ущемляти себе, коли є прекрасні можливості тримати «марку»!

Багато компаній не звертають уваги на околицю, а укладають угоди з власниками квартир в комфортабельних районах заради більшої вигоди.

Неуспіх приводить господаря в ріелтерські контори. Там пропонують, в першу чергу, два з варіантів співпраці: безкоштовне розміщення заявки, що включає в себе інформацію про квартиру або ж укладення договору, який вирішує всі подальші проблеми.

Уявні орендарі при взаємодії з агентством, виключені. За безпеку пропонується плата комісійних розміром 40% раз за місяць. Також, можна оформити договір на довірче управління, це буде ще 15% внеску.

Попит завжди вищий, ніж пропозиція, тому бізнес, що полягає у здачі квартир подобово, стійкий. Приватники нездатні самостійно розрекламувати себе, через це і агентства є необхідним елементом проекту.

Посередниками, на жаль, не завжди стають люди сумлінні. Можуть нереально завищувати ціни і абсолютно не розуміти вимог господаря житла.

При правильному підході всі задоволені. Господар має щомісячний дохід, за чистотою стежить покоївка, а агентства повною мірою задовольняються дивідендами. Орендна ставка, зазначена в договорі, нерідко втілюється в реальність.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами