Здача в оренду заміського котеджу

13.01.2014

кредит під заставу нерухомостіІснують два види оренди заміського котеджу: на короткий або довгий термін. Ні для кого не секрет, що обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, які потрібно попередньо оцінити і вибрати найбільш підходящий варіант.

У чому ж полягають суттєві мінуси здачі в оренду заміських котеджів на невеликий термін? Через що цей вид здачі нерухомості в оренду до цього часу залишається досить перспективним?

1. Саме відповідний час, коли варто здавати котедж в найм, настає влітку і на Новий рік. У цей час всі прагнуть швидше сховатися як від нестерпної спеки і духоти мегаполісу, так і від бруду, сльоти та сірого снігу великих міст. Компанії замовляють корпоративний відпочинок з аніматорами , або планують виїзд у вузькому колі друзів. Але Новий рік досить швидко проходить, а влітку доводиться конкурувати з величезною кількістю інших котеджів, що здаються в оренду, що призводить до істотного зниження цін на ринку, однак і цей прийом не завжди працює, так як потенційних клієнтів можуть не задовольняти габарити будинку і його внутрішнє оздоблення, віддаленість від міста або відсутність інфраструктури.

2. Помітний тренд здачі в найм цілих котеджних селищ з розвиненою інфраструктурою і розташованих недалеко один від одного. Цей варіант вельми вигідний для компаній. Безсумнівно, великі компанії віддають перевагу таким варіантам здачі будинків, а не окремо розташованим котеджам, без потрібної інфраструктури.

3. Пошкодження майна, що знаходиться в котеджі – ще один негативний момент здачі будинку в короткострокову оренду. У святкові дні ризики стають особливо високі, але це компенсується високою орендною вартістю в цей період, особливо якщо врахувати, що короткострокова оренда, як правило, відбувається без оформлення відповідної документації. Майте на увазі, що абсолютно всі витрати ляжуть на ваші власні плечі.

Виходячи з цього можна зробити загальний висновок, що здача котеджів в добову оренду абсолютно не викликає належного інтересу у ріелторів, абсолютно не відповідає вимогам, що пред’являються потенційними клієнтами до неї.

Разом з тим, довготривала оренда котеджів дуже затребувана на ринку житла, а також має серйозні перспективи розвитку. Лютий і березень – найвдаліший час, коли необхідно потурбуватися орендою котеджу на літній сезон, так як ціни ще не катастрофічно підвищені, і ще тому, що присутній величезний вибір варіантів будинків, один з яких точно задовольнить вашим побажанням і можливостям.

Оренда котеджу на довгий термін передбачає як оренду на цілий сезон, наприклад, квітень-жовтень, так і на весь рік. Досить часто у потенційних клієнтів є сезонні переваги, що стосуються віддаленості об’єкта оренди від міста, тобто в літній період вони хочуть орендувати котедж в радіусі тридцяти або сорока кілометрів від міста, а взимку щось трохи ближче, щоб швидше можна було доїхати. Це в цілому не сильно впливає на загальну ситуацію на ринку оренди, і через це велика частина орендодавців здає будинки на довгий термін, не звертаючи уваги на те, що за оренду на новорічних святах можна отримати оплату за місяць.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами